» » » Про внесення змін до Єдиної спортивної класифікації, до розділу "Спортивний туризм"
Новости / Новости / Новости / Новости / Новости / Новости : Про внесення змін до Єдиної спортивної класифікації, до розділу "Спортивний туризм"

Про внесення змін до Єдиної спортивної класифікації, до розділу "Спортивний туризм"

Шановні друзі!

 

Інформуємо, що Мінсім'ямолодьспортом України 25.12.2009 року видано наказ № 4434 "Про внесення змін до наказу Мінсім’ямолодьспорту від 06.09.2007 № 3186"  щодо внесення змін до Єдиної спортивної класифікації, в якому до розділу "Спортивний туризм" було внесено окремі зміни без погодження з Федерацією спортивного туризму України (витяг з наказу додається).

Зазначені непогоджені зміни були оскаржені Федерацією. Міністерство погодилося із нашою аргументацією та видало новий наказ від 15.02.2010 р.     № 334 "Про внесення змін до наказу Мінсім’ямолодьспорту від 06.09.2007 № 3186", яким  врегульовані спірні моменти (копії наказу додаються).

З огляду на наведене просимо керуватися в роботі стосовно присвоєння спортивних розрядів та звання "Майстер спорту України" зазначеним наказом  Міністерства № 4434 з урахуванням змін, внесених наказом № 334 (зведений текст розділу ЄСКУ "Спортивний туризм" за вказаними наказами додається).

Зазначені накази Ви можете знайти на офіційному веб-сайті Мінсім’ямолодьспорту України.

 

 

З повагою

 

Перший віце-президент Федерації

спортивного туризму України                                             Ю.Штангей

 

Документ смотреть в разделе "Библиотека"

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

    Контакты