Слет 2011

 

 

Титульный лист 


 

 

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

5.1. До участі у обласних змаганнях допускаються команди міст, районних центрів та районів області, районів міста Дніпропетровська, туристичних клубів, спортивних товариств та спортсмени особисто. Кількість команд від території не обмежена.

5.2. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які за віком та спортивною кваліфікацією, відповідають вимогам Правил змагань зі спортивного туризму в частині, що стосується класу дистанцій (п.3.3.2).

На змаганнях юнаків та юніорів вік учасників визначається Положенням про змагання.

На змаганнях з водних видів туризму усі учасники повинні вміти плавати, про що останні засвідчують письмово.

5.3. В залежності від кількості команд з відповідною спортивною кваліфікацією учасників, змагання можуть проводитись на дистанціях різного класу.

5.4. До участі у змаганнях допускаються команди, що успішно пройшли мандатну комісію змагань та ввели до складу суддівської колегії змагань суддів від команд в обумовленій кількості.

 

7. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ


7.1. Попередні заявки на участь команд у змаганнях подаються у письмовій формі до президії обласної федерації не пізніше ніж за 10 діб до початку змагань за адресою: 49041, м. Дніпропетровськ, вул. Панікахі, б.99, кв. 35 (тел. 056 772-59-00, е-mail: trunkant@gmail.com, також sms- повідомленням по тел. 067-630-21-44; відповідальному за проведення окремих змагань (голові видової комісії з даного виду туризму).

7.2. У день офіційного початку змагань команди подають до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи:

 • іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;

 • спец допуск з фізкультурного диспансеру у випадках, передбачених цим Положенням;

 • класифікаційні книжки спортсменів;

 • страхові поліси від нещасних випадків (на всіх спортсменів) дійсні на термін змагань;

 • паспорти учасників ( для військовослужбовців - військові квитки, для учнів – учнівські квитки та копії свідоцтва про народження).

7.3. Команди, що не подали попередні заявки, оплачують стартовий внесок в подвійному розмірі.

Команди, що не представили кваліфікованого суддю, оплачують неустойку у розмірі стартового внеску.

7.4. Учасниками змагань є команди СК, КФК, підприємств, організацій, вищих і середніх навчальних закладів, ДЮЦ та інші від усіх регіонів Дніпропетровської області, а також запрошених з регіонів України.

Вік учасників змагань, необхідний досвід (спортивна кваліфікація) та кількісний склад команди уточнюється в відомостях про змагання, або додатковими умовами про змагання.

 

8. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЬ


8.10. ХIІ обласний туристський зліт, присвячений Міжнародному дню туризму

8.10.1. Мета та завдання:

Традиційний осінній відкритий обласний туристський зліт проводиться з метою:

 • залучення до занять спортивним туризмом широких мас населення;

 • подальшого розвитку спортивного туризму і його популяризації в області, як засіб здорового способу життя;

 • святкування Міжнародного дня туризму;

 • вивчення історичного минулого України та пізнання краєзнавства нашої області, виявлення найсильніших команд і спортсменів області;

 • огляд роботи туристських колективів області та зміцнення туристських зв'язків клубів та активістів міст та сіл області.

8.10.2. Учасники змагань:

Вік учасників – без обмежень. На дистанції з техника туризму команди розділяються за віком: I група - до 16 років, II група – старше 16 років.

Спортивна кваліфікація учасників – без обмежень.

 

До складу делегації ( максимальна кількість - 16 осіб) входять:

- представник та тренер ( або тренер - представник); суддя.

 •  
  • команда з техніки спортивного туризму – 9 осіб (основний склад 8 осіб, з них не менше 2 жінок, та запасний);

  • команда конкурсної програми – до 5 осіб

8.10.3. Програма змагань:

 

22.09. Заїзд суддівської колегії, підготовка табору та дистанцій змагань, проведення учбового семінару суддів.

23.09. Заїзд та розміщення команд, робота мандатної комісії до 22-00. Ознайомлення з умовами дистанцій. Нарада ГСК з представниками команд з 21-30 до 22-00.

24.09. Ознайомлення з дистанціями та умовами змагань з 8-00 до 9-00. Проведення жеребкування з 9-00 до 9-15. Урочисте відкриття зльоту з 9-30 до 10-00. Командні змагання на дистанціях з видів туризму: пішохідному, гірському, водному, велосипедному з 10-00 до 18-00. Конкурсні програми: конкурс фотографiй на туристську тематику, конкурс бівуакiв та інше. Позапрограмні змагання (стрільба, волейбол, бадмінтон) з 12-00 до 17-00. Нарада ГСК з представниками команд з 19-30 до 20-00;

Конкурс туристської пісні з 20-00 до 22-00.

25.09. Продовження змагань на дистанціях з видів туризму: пішохідному, гірському, водному, велосипедному і т.д. з 9-00 до 11-00

Змагання з орієнтування, обмін досвідом з 10-00 до 12-00.

Підведення підсумків змагань з 13-00 до 13-30.

Урочисте закриття зльоту, нагородження переможців з 13-30 до14-00.

Перевірка місць розміщення та від'їзд команд з 15-00 до 18-00.

 

8.10.4. Дистанції змагань:

 • Комплексна естафета з туристської техники

Эстафета складається з 4 етапiв – пiшохiдного, гiрського, водного, велосипедного. Склад команди 4 чоловiка ( не менш 1 жiнки). Команда проходить етапи згiдно умовам.

 • Конкурсна програма

Умови проведення відповідно окремому положенню, затвердженому Президією за 30 днів до початку змагань.

 

8.10.5. Спорядження:

 • особисте: - страховочна система з блокуванням мотузкою діаметром не менш 10 мм та 2 вусами для самострахування - 1шт.;

- карабін з муфтой - 6 шт.;

- рукавиці брезентові - 1 пара.;

 • командне: мотузка діаметром не менш 10 мм та довжиною від 30 до 40м - 1-2 шт.;

Усе нестандартне спорядження, застосовуване для проходження дистанції, повинне бути допущене з дозволу ГСК (заст. головного судді з безпеки).

8.10.6. Визначення результатів та нагородження:

Залік виступу команд проводиться по двом групам по віку.

Загальне мiсце зайняте командою по пiдсумкам виступу по всiй програмi зльоту складається з суми мicць на окремих видах змагань.

При невиступу команди на окремому видi змагань їх надається мiсце – на одиницю бiльш кiлькіcтi команд, якi подали заявки (мiсце N+1).

Результат команди на дистанції комплексної естафети з туристської техніки визначається часом, витраченим на проходження дистанції і штрафним часом за порушення техніки. Місця команд від першого і далі розподіляються за найменьшим сумарним часом. У випадку рівності сумарного часу, перевага віддається команді стартовавшей раніш.

Команди, що зайняли 1, 2 і 3 місця у змаганнях з техніки спортивного туризма нагороджуються дипломами, а учасники команд нагороджуються коштовними призами.

Переможці конкурсу туристської пісні нагороджуються грамотами і коштовними призами.

Переможці конкурсної програми нагороджуються грамотами

Делегація, що зайняла 1 місце в загальному заліку ( змагання та конкурсна програма) нагороджується дипломом та перехідним кубком ДОФСТ.

8.10.7. Додаткова інформація:

 • На часткове погашення витрат пов’язаних з проведенням змагань встановлено стартовий внесок від команди, виступаючою на дистанції в сумі 25 грн.

 • проїзд до місця змагань: до м. Дніпропетровська – ж/д транспортом до вокзалу чи автобусом до центрального автовокзалу; далі від площі Островського – автобусом ( м/автобусом) № 122-Б «Дніпропетровськ-сел.Кировске-Дачі» до мосту крізь р. Орель; від зупинки пішки по маркіруванню (1 км) до місця розміщення команд.


Дане положення є офіційним викликом на змагання!

 

 

 

 

 

Условия проведения конкурсной программы ХII туристского слета.Количество баллов на каждый вид конкурсной программы – 30 баллов


 1. Конкурс туристской песни. Количество зачетных песен 2 ( на любую вольную, интересную, туристскую тематику). Участники – соло либо хоровое исполнение. Оценка по каждой песне: музыкальное исполнение 0- 10 баллов, тематика 0-10 б, артистичность 0-10 балл.

 2. Конкурс биваков. Обустройство лагеря и санитарное состояние – 0-10 б, эмблема и пропаганда туризма 0-10б, оборудование костра 0-10б.

 3. Конкурс фотографий на туристскую тематику. Зачет по 3 цветным фотографиям размером не менее 18х24 см. в тематике : пейзаж -1 фото, фотопортрет – 1 фото, «техника туризма» - 1 фото. Оценка каждого фото: оригинальность 0-10 б, название 0-10 б, композиция 0-10 б.

 

 1. Конкурсная программа проводится в 2 возрастных категориях – до 16 лет ,, старше 16 лет.

 

 

Зам. главного по судейству

конкурсной программы Хлыстун А.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

  Контакты