» » » Кубок Украины по спортивному туризму
Горный / Соревнования : Кубок Украины по спортивному туризму

Кубок Украины по спортивному туризму

Регламент

проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм

(скельно-льодові дистанції)

 

 

1. Цілі та завдання заходу

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм (скельно-льодові дистанції) (далі – Кубок України) проводиться з метою:

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в Україні;

підвищення рівня майстерності спортсменів з гірського туризму;

підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

 

2. Строки і місце проведення заходу

Кубок України проводиться з 16 по 19 лютого 2017 р. в смт. Ворохта Івано-Франківської області в районі Державного підприємства "Ворохтянська навчально-спортивна база "Заросляк".

 

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

 

4. Учасники заходу

 

До участі у Кубку України допускаються команди Автономної республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів. Кількість команд від територій не обмежена, до їх складу можуть бути включені представники інших областей.

Склад команди – 8 осіб, із них: основний склад команди – 4 спортсмени (не менше 1 особи жіночої статі), запасні учасники – 2 спортсмени, тренер – 1, представник команди – 1 (може бути учасником).

Вікові категорії учасників змагань: дорослі.

Рівень допуску до змагань (за класифікацією): не нижче ІІ розряду.

За спецдопуском медичного закладу до участі у змаганнях можуть бути допущені учасники, вік яких на один рік менше встановленого.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

 

5. Характер заходу

Змагання особисто-командні проводяться на дистанціях ІV класу з видів програм: "Гірські перешкоди" – особисті змагання зв'язок з командним заліком та "Рятувальні технічні прийоми" – командні змагання.

 

6. Програма проведення змагань

 

Кубок України проводиться з 16 по 19 лютого 2017 року за адресою: Івано-Франківська область, смт. Ворохта, вул. Говерлянська, 31, Державне підприємство "Ворохтянська навчально-спортивна база "Заросляк".

Адреса: управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації – 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21.

 

Програма змагань:

 

16.02

09.00 – 18.00

 

15.00 – 17.00

18.00 – 18.30

19.00 – 20.30

Заїзд, розміщення учасників та робота мандатної комісії. Тренування учасників команд.

Показ дистанцій.

Урочисте відкриття змагань.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування

17.02

08.00 – 18.00

Змагання з видів програм

18.02

08.00 – 18.00

Змагання з видів програм

19.02

08.00 – 15.00

 

15.00 – 18.00

Завершення змагань з видів програм, підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

 

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".

Відповідальність за:

якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та спортсмени;

підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

 

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

 

Порядок визначення результатів в окремих видах програми здійснюється відповідно до Правил.

Місце команди у виді "Гірські перешкоди" визначається за сумою місць, які посіли змішана та чоловіча зв’язки. При однаковій сумі вище місце посідає команда з кращим результатом змішаної зв’язки.

Місце команди у загальному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла у двох видах програми. При однаковій сумі вище місце посідає команда з кращим результатом у виді "Рятувальні технічні прийоми".

Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються кубками та дипломами Мінмолодьспорту. Спортсмени команд, які посіли 1, 2, 3 місця в окремих видах програми нагороджуються дипломами Федерації та медалями відповідних ступенів.

 

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

 

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, добові, проїзд, проживання суддів, оплата поліграфічних послуг, канцелярські витрати, папір, придбання обладнання і інвентарю, оренда автотранспорту, нагородження переможців та призерів змагань) здійснюються за рахунок державних коштів відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік, інші витрати за рахунок інших позабюджетних коштів залучених Федерацією.

Участь у змаганнях здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

 

10. Терміни та порядок подання заявок

Попередні заявки на участь спортсменів та команд у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net , контактний телефон 050318 37 14.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивного клубу, лікарем лікувально-фізкультурного диспансеру, копії паспортів, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань.

До змагань допускаються спортсмени та команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки отриманих очок), оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Міністерства протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту у день закінчення змагань (не пізніше 08.00 наступного дня) на електронні адреси: kolodyazhnyy@sport.gov.ua,Yarik7879@i.ua та laver@sport.gov.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 
Официальный документ с печатями: Reglament-KU-z-grskogo-turizmu-2017-r.pdf [1,52 Mb] (cкачиваний: 1)

 

 

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Контакты