» » » Соревнования по горному туризму
Горный / Соревнования : Соревнования по горному туризму

Соревнования по горному туризму

http://www.mountain.net.ua/98-rezultaty-sorevnovanij/kubok-ukrainy-v-zale-kremenchug-2016/737-kubok-ukrajini-zi-sportivnogo-turizmu-girskij-turizm-u-primishchenni 

 

Регламент

проведення КубкуУкраїни зі спортивного туризму – гірський туризм,

у приміщенні

 

1. Цілі та завдання

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм, у приміщенні (далі – Кубок України) проводиться з метою:

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;

підвищення рівня майстерності спортсменів;

активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

 

2. Строки і місце проведення змагань

Кубок України проводиться з 11 по 13 листопада 2016 у м. Кременчук Полтавської області в спортивному комплексі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, на суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

 

4. Учасники заходу

 

До участі у змаганнях допускаються команди Автономної республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів.

Склад команди: 7 осіб, у тому числі: основний склад команди 4 спортсмени – не менше 1 особи протилежної статі, запасні – 2 спортсмени, 1 тренер-представник (може бути учасником).

Вікові категорії учасників змагань: дорослі.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за класифікацією): дорослі ІІ розряд.

5. Характер заходу

Змагання командні на дистанціях ІV класу з видів програми: «Гірські перешкоди» та «Рятувальні технічні прийоми».

 

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 11 по 13 листопада 2016 року за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, спортивний комплекс Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

День приїзду – 11 листопада 2016 року.

Адреса: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації – 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, к. 330, телефон: (0532) 60-64-93, факс (0532) 60-63-88, е-mail: sport@adm-pl.gov.ua

 

Програма змагань:

 

11 листопада

9.00 – 18.00

 

18.00 – 20.00

 

Приїзд учасників. Робота мандатної комісії до 20-00. Показ дистанцій.

Нарада з представниками команд, жеребкування

12 листопада

9.00 – 9.30

9.30 – 19.00

 

Відкриття змагань.

Змагання з видів

13 листопада

9.00 – 18.00

Завершення змагань, нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

 

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

Відповідальність за:

якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та спортсмени;

підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

 

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

 

Порядок визначення результатів в окремих видах змагань здійснюється відповідно до Правил.

Місце команди у загальному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла у двох видах програми. При однаковій сумі вище місце посідає команда з кращим результатом у виді «Рятувальні технічні прийоми».

Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються кубками та дипломами. Спортсмени команд, які посіли 1, 2, 3 місця в окремих видах програми нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів.

 

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

 

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, добові, проїзд, проживання суддів, оплата поліграфічних послуг, канцелярські витрати, папір, нагородження переможців та призерів змагань) здійснюються за рахунок державних коштів відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2016 рік, інші витрати за рахунок інших позабюджетних коштів, залучених федерацією.

Участь у змаганнях здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

 

10. Терміни та порядок подання заявок

Попередні заявки на участь команди у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу голови комісії з гірського туризму: nitercon@bk.ru – Козій Віктор Георгійович, контактний телефон 050-318-37-14.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивного клубу, лікарем спортивного диспансеру, копії паспортів, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань.

До змагань допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки отриманих очок), оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Мінмолодьспорту протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), вул. Еспланадна, 42, м. Київ, 01601, Україна.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця команд подається до Мінмолодьспорту у день закінчення змагань на електронну адресу: kolodyazhnyy@sport.gov.ua, та laver@sport.gov.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Контакты