» » » Соревнования по ТГТ
Горный / Соревнования : Соревнования по ТГТ

Соревнования по ТГТ

УСЛОВИЯ и СХЕМЫ  см. здесь

 

 

время проведения соревнований 3 – 5 июня 2011г.

место проведения скалы парка им.Т.Шевченко под мостом

 

кратко о соревнованиях

 дистанции (II  и III к)

команда – 4 чел.

 

этапы

1. скалы
2. спасработы

 

проводящая организация т/к Строитель

обращаться за справками и подача предварительных заявок гл.судья Стрельченко Вадим vad@service.dp.ua 098 497 61 33
или
зам.гл.судьи Минчин Владимир 093 567 51 55
адрес клуба Строитель, ул.Ленина 44а

 

 

ПОЛОЖЕНИЕ

Чемпіонат міста з техніки гірського туризму парк ім.Шевченко (під мостом)

 

1. Мета та завдання:

• Підвищення технічної і тактичної майстерності гірських туристів, а також популяризації гірського туризму серед молоді.
• Задачами змагань є перевірка тактичної, технічної і фізичної підготовки гірських туристів до походів, а також визначення найсильніших команд міста.

 

2. Учасники змагань:

Склад команди – 4 чоловік: 4 учасників, 1 суддя, 1 тренер-представник команди
До участі в змаганнях допускаються туристи не молодше 16 років і мають досвід участі:
- III класс- в спортивних туристських походах не нижче II к/с або в змаганнях по ТГТ не нижче за II клас.
- II клас – в спортивних туристських походах не нижче I к/с або в змаганнях по ТГТ не нижче за I клас.
Суддя від команди повинен мати кваліфікацію не нижче судді по спорту.

 

3. Програма змагань:

03.06.11. – 9-00 – 17-00 Підготовка суддівської документації, умов проведення змагань, умов проходження дистанцій.
Підготовка дистанцій «Скелі», «Спасработи». Очищення скельного масиву
від камін-ня, набивання крюків, провішування вірьовок, маркіровка трас,
організація табору для прийому учасниківзмагань
17-00 – 21-00 Установчий семінар суддів
до 21-00 Заїзд і розміщення команд
17-00 – 21-30 Робота мандатної комісії
21-30 – 22-00 Нарада ГСК з представниками команд
04.06.11. – 8-00 – 9-00 Ознайомлення команд з дистанціями
9-00 – 10-00 Підготовка заявок по тактиці
10-00 – 10-30 Відкриття змагань
11-00 – 20-00 Змагання на дистанціях
21-00 – 21-30 Нарада ГСК з представниками команд
05.06.11. – 8-00 – 14-00 Змагання на дистанціях
14-00 – 15-00 Підведення підсумків змагань
15-00 – 15-30 Закриття змагань

 

4. Дистанції змагань:

Змагання проводяться на дистанціях III і II класів
Змагання III класу:
1. Подолання скельної ділянки по заданому маршруту з контрольним вантажем .
2. Проведення рятувальних робіт на складному скельному рельєфі (підйом, транспортування, спуск потерпілого, в’язка носилок, транспортування по самостійно організованій навісній переправі і т.п.) з елементами надання долікарської допомоги.
Змагання II класу:
1. Подолання скельної ділянки по заданому маршруту з контрольним вантажем .
2. Проведення рятувальних робіт (під’їм, транспортування, спуск потерпілого), надання долікарської допомоги.

 

5. Спорядження:

Команди, що беруть участь в змаганнях, повинні мати спорядження в кількості
не більш:
 

 

командне

- мотузок основний 10мм 40м – 4 шт.
карабіни з муфтами – 12 шт.
комплект для в’язки носилок – 1 компл.
аптечка медична стандартна – 1 шт.

 

особисте

- страхувальна система (пояс+беседка) – 1 шт.
самостраховка (10мм, не більше 1,5м) – 2 шт.
репшнур – 5 м
карабіни з муфтами – 3 шт.
рукавиці страхувальні – 1 пара
каска з номером ззаду і з боків – 1 шт.
рюкзак для контрольного вантажу – 1 шт.
бинт стерильний (5 м) – 1 уп.

Спорядження, застосовуване для проходження дистанції, повинне бути допущене з дозволу ГСК( зам. головного судді по безпеки).
Додаткове і нестандартне спорядження може бути застосовано тільки з дозволу ГСК.

 

6. Визначення результатів та нагородження:

Результати команди на кожній дистанції визначаються по сумі балів за час, що затрачує на проходження дистанції, і штрафних балів за порушення техніки і тактики. Виграє команда, що набрала якнайменшу суму балів. У разі рівності суми балів перевага віддається команді, що має меншу кількість штрафних балів, а у разі рівності штрафних балів – стартуючої раніше.
Місце команди в общекомандном заліку в кожному класі визначається сумою місць на окремих дистанціях. Виграє команда, що набрала якнайменшу суму місць. У разі рівності суми місць виграє команда, що зайняла краще місце на пріоритетній дистанції, а у разі повної рівності – має меншу кількість штрафних балів. Пріоритетна дистанція буде визначена до початку змагань.
В общекомандном заліку беруть участь команди, що отримали залік на всіх дистанціях.
Команди, що зайняли I-е місце в общекомандном заліку в III і II класах, нагороджується відповідними дипломами, учасники команди нагороджуються грамотами.
Команди, призові місця, що зайняли, на окремих дистанціях, нагороджуються грамотами.

 

7. Додаткова інформація:

• Команди розміщуються в польових умовах і повинні мати все необхідне бівуачне спорядження для мешкання учасників і приготування їжі на примусах і т.п. (дрова відсутні);
• Додаткова інформація про змагання по тел.: 098 407 61 33 Стрельченко Вадим
• (почта – vad@service.dp.ua) vоб.т. 093 567 51 55 Минчин Владимир

 

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Контакты