» » Семинар по горному туризму
Горный : Семинар по горному туризму

Семинар по горному туризму

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського навчально-тренувального збору-семінару по підготовці до чемпіонату України 2017 року з туристських спортивних походів з гірського туризму – підготовка учасників та керівників спортивних груп

(початковий та базовий рівні)

 

1. Мета та завдання

Основною метою заходу є сприяння розвитку спортивного гірського туризму, забезпечення підготовки до туристських спортивних походів з гірського туризму різної категорії складності шляхом підвищення їх технічної і тактичної майстерності, забезпечення безпеки при проходженні туристських спортивних маршрутів з гірського туризму, пропаганда спортивного туризму як виду спорту.

Головне завдання заходу – підготувати учасників та керівників спортивних команд до участі в чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях з туристських спортивних походів з гірського туризму.

2. Терміни та місце проведення

Захід проводиться з 09 по 15 лютого 2017 року в районі Державного підприємства «Ворохтянська навчально-спортивна база «Заросляк», адреса бази: Івано-Франківська область, смт Ворохта, вул. Говерлянська, 31.

 

3. Керівництво та відповідальність

за організацію та проведення заходу

3.1 Загальне керівництво за підготовкою та проведенням заходу здійснює Федерація спортивного туризму України – далі Федерація.

3.2. Відповідальність за проведення навчально-тренувального збору-семінару, в тому числі і в частині забезпечення безпеки, покладається на інструкторський склад, запропонований комісією з гірського туризму та затверджений Федерацією. Керівника заходу затверджує Федерація за пропозицією комісії з гірського туризму Федерації.

4. Учасники заходу

4.1. До участі в навчально-тренувальному зборі-семінарі запрошуються спортсмени які мають відповідний спортивний туристський досвід: для зарахування на «Початковий рівень» – досвід участі в походах вихідного дня (ПВД), для зарахування на «Базовий рівень» – участь в туристських спортивних походах з гірського туризму не нижче ІІ к.с.

4.2. Всі учасники заходу повинні мати допуск медичного закладу до участі в гірських походах та мати страхові поліси, дійсні на термін проведення заходу.

5. Умови і порядок проведення заходу

Навчально-тренувальний збір-семінар проводиться відповідно до Календарного плану навчальних та спортивних заходів Федерації на 2017 рік, згідно з Програмою, яка затверджується Федерацією.

При наявності фінансування з боку Спортивного комітету України (СКУ) даний навчально-тренувальний збір-семінар подається до Календарного плану заходів СКУ на 2017 рік.

 

6. Фінансування

6.1. Фінансування організації навчально-тренувального збору-семінару відбувається за рахунок спонсорів, залучених коштів приватних осіб та організацій різних форм власності.

6.2. Витрати, пов’язані з участю в заході (проїзд, проживання, провезення вантажу, харчування, придбання та прокат особистого спорядження тощо) несуть організації, що відряджають спортсменів, або самі спортсмени.

 

7. Висвітлення заходу у ЗМІ

Захід анонсується та висвітлюється в ЗМІ, зокрема на сайті Федерації.

 

8. Заявки на участь у заході

Попередні заявки на участь у заході надсилаються не пізніше 25 січня 2017 року на електронну адресу керівника семінару Загоруйка Юрія Михайловича: flay2011@ukr.net, контактний телефон 095-109-33-39, 067-877-43-50 та голови комісії з гірського туризму Федерації Козія Віктора Георгійовича: tryte@ukr.net, контактний телефон 050-318-37-14.

Попередньою заявкою є заповнена анкета учасника заходу (додається).

9. Звітність за проведення заходу

Звіт про проведення навчально-тренувального збору-семінару для затвердження подається впродовж місяця на засідання Виконкому Федерації.

Це положення є офіційним викликом на участь у заході

 

Официальное положение о семинаре:  Polozhenie-o-Seminare-gornogo-turizma_2017.pdf [311,07 Kb] (cкачиваний: 5)

 

Программа семинара Начальный уровень: Seminar-2017-programma-NU.pdf [373,32 Kb] (cкачиваний: 4)

 

Программа семинара Базовый уровень: Seminar-2017-programma-BU.pdf [297,3 Kb] (cкачиваний: 5)

 

 

 

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Контакты