» » Календарь соревнований на 2017 год
Информация / Велосипедний / Водный / Горный / Лыжный / Пешеходный : Календарь соревнований на 2017 год

Календарь соревнований на 2017 год

ЗАТВЕРДЖУЮ

Президент

Дніпропетровської обласної

федерації спортивного туризму

 

__________________ А.В. Хлистун

"____" ___________ 2017 р.

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник

Управління молоді та спорту, Дніпропетровської облдержадміністрації

 

_______________ О.П. Пшеничников

"____" __________ 2017 р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про обласні змагання зі спортивного туризму на 2017 рік

1.ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Обласні змагання зі спортивного туризму проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Дніпропетровської області як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення.

Головні завдання змагань:

·Пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення;

·Перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів;

·Визначення найсильніших команд Дніпропетровської області з видів спортивного туризму та спортивних походів за видами туризму;

·Виявлення перспективного резерву для збірних команд області зі спортивного туризму;

·Сприяння підвищенню безпеки спортивних походів з видів туризму;

·Сприяння моніторингу стану розвитку спортивного туризму в Дніпропетровської області та виявлення рейтингу регіонів.

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Обласні змагання зі спортивного туризму проводяться протягом 2017 року відповідно до Єдиного календаря спортивних змагань Дніпропетровської області на 2017 рік у такі терміни:

2.1. Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного гірського туризму у приміщенні серед дорослих та юніорів; 19 – 22 січня, м.Вільногірськ, спортзал ЗОШ № 4;

2.2. Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного гірського туризму гірського туризму у приміщенні серед юніорів та юнаків; 26 – 29 січня, м.Вільногірськ, спортзал ЗОШ № 4;

2.3 Кубок області зі спортивного гірського туризму приміщенні на штучному рельєфі серед юніорів (особисто-командні)"Рукавичка-2017; , 03-05 та 10-12 лютого м.Вільногірськ, спортзал ЗОШ № 4

2.4. Чемпіонат області з лижного туризму: 10-12 ( запасний термін 17-19) лютого; м. Дніпропетровськ, пл.. 159 км, сел. Стара Орлівщіна;

2.5. Чемпіонат області з спортивного водного туризму, присвячений до Дня Космонавтики, 14 – 16 квітня; м. Павлоград, ФСК «Шкуренко»;

2.6. Чемпіонат області зі спортивного пішохідного туризму, 20-23 квітня, Дніпропетровська обл. с. Орлівщина

2.7. Кубок Дніпропетровської області зі спортивного вітрильного туризму "Дніпровські пороги";21-23 квітня, р. Дніпро, в акваторії м. Дніпро.

2.8. Чемпіонат області з велосипедного туризму; 19 – 21 травня, сел.. Орлівщина, пл.159 км;

2.9. Чемпіонат області з гірського туризму «Пам’яті товариша» на Кубок Юрія Співакова; 25-28 травня, Старокодакський кар’єр, м. Дніпропетровськ

2.10. Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного вітрильного туризму, 27 – 28 травня, р. Дніпро, в акваторії міста Дніпропетровська.

2.11. Кубок області (особисто-командні змагання) з гірського туризму "Зв’язки -2017"; 14-17 вересня, Старокодакський кар’єр, м. Дніпропетровськ;

2.12. Кубок областізі спортивного вітрильного туризму «Дніпровські вітрила», присвяченого до Всесвітнього дня туризму; 23– 24 вересня, р. Дніпро, в акваторії міста Дніпропетровська.;

2.13. ХVIIІ традиційний обласний туристський зліт, присвячений Міжнародному дню туризму: 29 вересня – 1 жовтня, Орільський лісовий масив (пмт. Кіровський, Дніпропетровської області);,

2.14. Кубок області зі спортивного водного туризму; 29 вересня – 1 жовтня, р. Оріль, навколо ДОТ «Зоряний»;

2.15. Кубок області зі спортивного пішохідного туризму.: 06 – 08 жовтня, м. Дніпропетровськ, р-н ж/м Фрунзенский

2.16. Чемпіонат області зі спортивних туристських походів 2015-2017 р.; м. Дніпропетровськ, Яружная 47, ДДЮЦМС

3. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань зі спортивного туризму здійснює Управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

3.2. Відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Дніпропетровську обласну федерацію спортивного туризму. Безпосереднє проведення змагань здійснюють оргкомітет та головна суддівська колегія (далі – ГСК), склад яких затверджується обласною федерацією спортивного туризму та погоджується Управлінням.

 

4. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

4.1. Відповідальність за дотримання правил безпеки та здоров’я учасників під час проведення змагань покладається на головного суддю згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму та «Положенням про медичне забезпечення спортивно-масових заходів» (наказ Мінохорони здоров’я України від 27.10.2008, № 614 та наказ Мінсім’ямолодьспорту України від 17.11.2008, № 4557).

4.2. Змагання проводяться згідно з чинними Правилами змагань зі спортивного туризму, затвердженими 24 квітня 2008 року Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

У разі необхідності можуть додатково до цього Положення розроблятися Умови проведення змагань, які не повинні суперечити Правилам і повинні своєчасно повідомлятися учасникам.

4.3. Підготовка спортивних споруд та контроль за їх станом під час проведення змагань відповідно до чинних Правил та наказу Мінсім’ямолодьспорту від 26 березня 2004 року № 1274 Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобіганню нещасних випадків у спортивній діяльності» покладається на головного суддю змагань.

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

5.1. До участі у обласнихзмаганнях допускаються команди міст, районних центрів та районів області, районів міста Дніпропетровська, туристичних клубів, спортивних товариств та спортсмени особисто. Кількість команд від території не обмежена.

5.2. До участі у змаганнях допускаються спортсмени, які за віком та спортивною кваліфікацією, відповідають вимогам Правил змагань зі спортивного туризму в частині, що стосується класу дистанцій (п.3.3.2).

На змаганнях юнаків та юніорів вік учасників визначається Положенням про змагання.

На змаганнях з водних видів туризму усі учасники повинні вміти плавати, про що останні засвідчують письмово.

5.3. В залежності від кількості команд з відповідною спортивною кваліфікацією учасників, змагання можуть проводитись на дистанціях різного класу.

5.4. До участі у змаганнях допускаються команди, що успішно пройшли мандатну комісію змагань та ввели до складу суддівської колегії змагань суддів від команд в обумовленій кількості.

 

6. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ТА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ

6.1. Фінансування проведення змагань здійснюється згідно з кошторисом, затвердженим Управлінням (за статтями затрат: КЕКВ 2210 - придбання медалей, грамот та канцелярські витрати; придбання спортивної форми; типографські витрати; КЕКВ 2240 - витрати на харчування суддів (суддів ГСК додатково 2 дні до терміну проведення змагань), оренда транспорту та спортивних споруд; КЕКВ 2250 - витрати на проїзд, добові, розміщення;) та за рахунок залучених Федерацією коштів. Термін подання - до 20 числа попереднього місяця до змагань.

6.2. Витрати з участі команд у змаганнях (проїзд, добові, харчування, проживання учасників, представників та суддів від команд; прокат спорядження; страхування учасників змагань тощо) проводяться за рахунок коштів організацій, що відряджають команди на змагання або інших залучених коштів.

6.3. Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму, а також Умов проведення окремих видів змагань.

6.4. Розміщення учасників, як правило, проводиться у польових умовах. Команди повинні мати усе необхідне для проживання у польових умовах та самостійного приготування їжі без вогнища.

 

7. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ

7.1. Попередні заявки відповідно Правил на участь команд у змаганнях подаються до відповідального від Президії обласної федерації за проведення окремих змагань (дивись додаткову інформацію про змагання) не пізніше ніж за 10 (десять ) діб до початку змагань (або головному судді змагань). Детальну інформацію можно отримати на сайті Дніпропетровської обласної федерації спортивного туризму - www.dfst.dp.ua

7.2. У день офіційного початку змагань команди подають до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи:

· іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;

· спец допуск з фізкультурного диспансеру у випадках, передбачених цим Положенням;

· класифікаційні книжки спортсменів;

· страхові поліси від нещасних випадків (на всіх спортсменів) дійсні на термін змагань;

· паспорти учасників ( для військовослужбовців - військові квитки, для учнів – учнівські квитки та копії свідоцтва про народження).

7.3. Команди, що не подали попередні заявки, оплачують стартовий внесок в подвійному розмірі.

Команди, що не представили кваліфікованого суддю, оплачують неустойку у розмірі стартового внеску.

7.4. Учасниками змагань є команди СК, КФК, підприємств, організацій, вищих і середніх навчальних закладів, ДЮЦ та інші від усіх регіонів Дніпропетровської області, а також запрошених з регіонів України.

Вік учасників змагань, необхідний досвід (спортивна кваліфікація) та кількісний склад команди уточнюється в відомостях про змагання, або додатковими умовами про змагання.

8. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЬ

 

8.1. Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного гірського туризму у приміщенні серед дорослих та юніорів

8.1.1. Учасники змагань:

Вік учасників – дорослі , юніори (2001-2002 р.н.)

Спортивна кваліфікація учасників – не нижче II розряду.

Склад команди – 10 чоловік: 6 учасників, у тому числі не менше 2 жінок; 2 – запасних; тренер-представник, суддя III категорії.

8.1.2. Програма змагань:

19

січня

до 10:00

Заїзд та розміщення ГСК

12:00 – 20:00

Підготовка дистанцій

до 21:00

Заїзд та розміщення команд, робота мандатної комісії

21:30 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

20

січня

 

8:00 – 9:00

Ознайомлення учасників з дистанціями змагань з особистим заліком

9:00 – 9:30

Жеребкування

10:30 – 21:00

Командні та особисті змагання на окремих дистанціях

21:30 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

21 січня

8:00 – 8:10

Жеребкування

10:30 – 21:00

Командні та особисті змагання на окремих дистанціях

21:30 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

22 січня

8:30 – 14:00

Змагання на дистанціях з особистим заліком

14:00 – 15:00

Підведення підсумків змагань

15:30 – 16:00

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців

з 16:00

Від'їзд команд

8.1.3. Дистанції змагань:

Змагання проводяться на трьох дистанціях IIІ-IV классу:

·"Гірські перешкоди" - особисті змагання з командним заліком;

·"Гірські перешкоди" - командна;

·"Рятувальні технічні прийоми" - командна.

Дистанції передбачають маршрути лазіння, підйомів та спусків по перилах та крутопохилій переправі, підйомів з тріщини учасника способами: нога-нога, груди-нога, по дробинкам, самопідйоми; в‘язання носилок та "кокону", спуски та підйоми умовно потерпілого

 

8.1.4. Спорядження:

Команди, що беруть участь в змаганнях, повинні мати спорядження в кількості не більше:

 

командне -

вірьовка основна Æ10мм 40м

- 4

шт.

карабіни з муфтами

- 8

шт.

закладні елементи

- 1

компл.

гаки скельні

- 6

шт.

молоток скельний

- 2

шт.

комплект для в'язки носилок

- 1

компл.

аптечка медична стандартна

- 1

компл.

особисте -

(на кожного

учасника

і суддю від

команди)

страховочна система (пояс + бесідка)

- 1

шт.

самостраховка (Æ10мм, не довше 1,5м)

- 2

шт.

репшнур

- 5

м

карабіни з муфтами

- 5

шт.

каска захисна

- 1

шт.

рюкзак для контрольного вантажу

- 1

шт.

льодоруб

- 1

шт.

черевики "вібрам"

- 1

пара

накидка від дощу

- 1

шт.

рукавиці страховочні

- 1

пара

бинт стерильний

- 1

уп.

Увага! Спорядження, яке буде застосовуватись, для проходження дистанції, повинне бути допущене ГСК (заступником головного судді з безпеки).

8.1.5. Визначення результатів та нагородження:

Результати команди на кожній дистанції визначаються по сумі балів за час, витрачений на проходження дистанції, і штрафних балів за порушення техніки й тактики. Виграє команда, що набрала найменшу суму балів. У випадку рівності суми балів перевага віддається команді, що має меншу кількість штрафних балів, а у випадку рівності штрафних балів – яка стартувала раніше.

Місце команди в загальнокомандному заліку визначається сумою місць на окремих дистанціях. Виграє команда, що набрала найменшу суму місць. У випадку рівності суми місць виграє команда, що зайняла краще місце на пріоритетній дистанції, а у випадку повної рівності – яка має меншу кількість штрафних балів. Пріоритетна дистанція буде визначена до початку змагань.

У загальнокомандному заліку беруть участь команди, що одержали залік на всіх дистанціях.

Команди-переможниці нагороджуються дипломами Федерації спортивного туризму Дніпропетровської області. Команда, що зайняла перше місце серед дорослих, нагороджується перехідним кубком. Учасники команд призерів нагороджуються дипломами і грамотами.

8.1.6. Додаткова інформація:

·змагання проводяться в спортивному залі ЗОШ №4 . мВільногірськ

·стартовий внесок –100 грн. з команди; Увага! Для команд, що подали заявки після терміну вказаному в п7.1., стартовий внесок збільшуеться до 200 грн.

·екологічний внесок - 100 грн, який повертається перед від’їздом при відсутності претензій з боку комендантської служби;

·можливерозміщення учасників у гуртожитку. Попередня вартість проживання 50 грн./ добу з кожної людини (після подачі попередньої заявки від команди буде уточнюватися);

адреса для подання попередніх заявок та отримання інформації щодо умов: Біловол Олександр, belovol@ukr.net, 050-340-02-87.

8.2. Чемпіонат Дніпропетровської області зі спортивного гірського туризму гірського туризму у приміщенні серед юніорів та юнаків.

8.2.1. Учасники змагань:

Вік учасників: IV клас- 16 років та старше, III класс - 14років та старше.

Спортивна кваліфікація учасників – не нижче II розряду.

Склад команди – 8 чоловік: 4 учасника, у тому числі 1 жінка; 2 – запасних; тренер-представник, суддя.

8.2.2. Програма змагань:

26 січня

до 12:00

Заїзд та розміщення ГСК

12:00 – 20:00

Підготовка дистанцій

17:00 – 20:00

Семінар суддів

27 січня

12:00 – 19:00

Підготовка дистанцій, суддівської документації, умов проведення змагань, умов проходження дистанцій.

до 19:00

Заїзд та розміщення команд, робота мандатної комісії

17:00 – 19:00

Настановний семінар суддів

19:00 – 20:30

Ознайомлення учасників з дистанціями

20:30 – 21:00

Жеребкування

21:00 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

28 січня

8:00 – 9:00

Урочисте відкриття змагань

9:00 – 21:00

Змагання на окремих дистанціях

21:00 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

29 січня

8:00 – 14:00

Змагання на дистанціях

14:00 – 15:00

Підведення підсумків змагань

15:30 – 16:00

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців

з 16:00

Від'їзд команд

8.2.3. Дистанції змагань:

Змагання проводяться на дистанціях IIІ та IV класу:

·"Гірські перешкоди" – особисто-командні;

·"Рятувальні технічні прийоми".

8.2.4. Спорядження:

Команди, що беруть участь в змаганнях, повинні мати спорядження в кількості не більше:

командне -

вірьовка основна Æ10мм 30м

- 8

шт.

карабіни з муфтами

- 16

шт.

драбинки

- 4

шт.

комплект для в'язки носилок

- 1

компл.

аптечка медична стандартна

- 1

компл.

особисте -

(на кожного

учасника

і суддю від

команди)

страховочна система (пояс + бесідка)

- 1

шт.

самостраховка (Æ10мм, не довше 1,5м)

- 2

шт.

репшнур

- 5

м

карабіни з муфтами

- 5

шт.

каска захисна

- 1

шт.

рюкзак для контрольного вантажу

- 1

шт.

рукавиці страховочні

- 1

пара

бинт стерильний

- 1

уп.

8.2.5. Визначення результатів та нагородження:

На окремих дистанціях місце команди визначається згідно Умов проведення змагань.

Місце команди в загальнокомандному заліку визначається сумою місць на окремих дистанціях. Виграє команда, що набрала найменшу суму місць. У випадку рівності суми місць виграє команда, що зайняла краще місце на пріоритетній дистанції, а у випадку повної рівності – яка має меншу кількість штрафних балів. Пріоритетна дистанція буде визначена до початку змагань.

У загальнокомандному заліку беруть участь команди, що одержали залік на всіх дистанціях.

Команди, які зайняли призові місця на окремих дистанціях, нагороджуються грамотами. Команди, які зайняли призові місця в загальному заліку, нагороджуються дипломами, а учасники грамотами та медалями.

8.2.6. Додаткова інформація:

·змагання проводяться в спортивному залі змагання проводяться в спортивному залі ЗОШ №4 . мВільногірськ;

·стартовий внесок –100 грн. з команди; Увага! Увага! Для команд, що подали заявки після терміну вказаному в п7.1. Положення про змагання, стартовий внесок збільшуеться до 200 грн.;

·екологічний внесок - 100 грн, який повертається перед від’їздом при відсутності претензій з боку комендантської служби;

·можливерозміщення учасників у гуртожитку. Попередня вартість проживання 50грн/добу з кожної людини (після подачі попередньої заявки від команди буде уточнюватися);

адреса для подання попередніх заявок та отримання інформації щодо умов: Коршок Яків Вілійович yakov.korshok@mail.ru , 097-153-51-24, 095-688-25-94.

 

8.3. Кубок області зі спортивного гірського туризму приміщенні на штучному рельєфі серед юніорів (особисто-командні)"Рукавичка-2017".

8.3.1. Учасники змагань:

Вік учасників:

старші юнаки – 1999 – 2002 року народження;

Спортивна кваліфікація учасників – не нижче II розряду.

Склад команди – 8 чоловік: 4 учасників, у тому числі не менше 1 жінок; 2 – запасних; тренер-представник, суддя III категорії.

8.3.2. Програма змагань:

03

та

10 лютого

8:00-14:00

Заїзд та розміщення команд, робота мандатної комісії. Жеребкування

14:00 – 14:30

Показ дистанції особистої першості, засідання представників з ГСК

15:00-15:30

Урочисте відкриття змагань

16:00-21:00

Особисті змагання з командним заліком на окремих дистанціях

21:00-21:30

Ознайомлення учасників з командними дистанціями

21:30 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

04

та

11 лютого

8:00 – 9:00

Здача заявок з тактики

9:00 – 21:00

Командні змагання на окремих дистанціях

21:30 – 22:00

Нарада ГСК з представниками команд

05

та

12 лютого

8:00 – 11:00

Фінальні особисті змагання на дистанціях

11:30 – 12:00

Підведення підсумків змагань

12:30 – 13:30

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців

з 14:00

Від'їзд команд

13:30-18:00

Демонтаж змагальних дистанцій

19:00

Від'їзд суддівської колегії та ГСК

8.3.3. Дистанції змагань:

Змагання проводяться на трьох дистанціях IIІ - II классу:

·"Гірські перешкоди" - особисті змагання з командним заліком;

·"Гірські перешкоди" - командна;

·"Рятувальні технічні прийоми" - командна.

8.3.4. Спорядження:

командне -

вірьовка основна Æ10мм 30м

- 4

шт.

карабіни з муфтами

- 12

шт.

драбинки

- 2

шт.

комплект для в'язки носилок

- 1

компл.

аптечка медична стандартна

- 1

компл.

особисте -

(на кожного

учасника

і суддю від

команди)

страховочна система (пояс + бесідка)

- 1

шт.

самостраховка (Æ10мм, не довше 1,5м)

- 2

шт.

Репшнур або пруссик

- 5

м

карабіни з муфтами

- 5

шт.

каска захисна

- 1

шт.

рюкзак для контрольного вантажу

- 1

шт.

рукавиці страховочні

- 1

пара

бинт стерильний

- 1

уп.

Спорядження, яке буде застосовуватись для проходження дистанції, повинне бути допущене ГСК (заступником головного судді з безпеки).

8.3.5. Визначення результатів та нагородження:

На окремих дистанціях місце команди (зв’язки, учасника) визначається сумою балів набраних кожною командою (зв’язкою, учасником) при проходженні маршрутів за вирахуванням штрафних балів за порушення тактики, техніки руху та страховки відповідно до Правил змагань. На дистанції "Особистої першості" у командний залік входять 3 кращіх результата, один з яких результат жінки. Перше місце присуджується команді (зв’язці, учаснику) з найбільшим сумарним результатом. Спочатку розподіляються місця серед команд (зв'язок, учасників), які виконали нормативні вимоги дистанцій, потім ті, які пройшли дистанцію по скороченому (спрощеному) варіанту.

Загальне місце визначається сумою місць, зайнятих командою на окремих дистанціях. Перше місце присуджується команді з найменшою сумою місць. При рівності суми місць – перевага віддається команді, яка має кращий результат на пріоритетній дистанції "Рятувальні технічні прийоми".

Команди, які зайняли призові місця на окремих дистанціях, нагороджуються грамотами. Учасники які зайняли призові місця в особистому заліку нагороджуються грамотами та медалями. Команди, які зайняли призові місця в загальному заліку, нагороджуються дипломами, а учасники грамотами та медалями.

8.3.6. Додаткова інформація:

·стартовий внесок від команди – 60 грн.

·проїзд учасників до місця змагань мікроавтобусом або електропоїздом від ст. Дніпропетровськ до ст. Вільногірськ, далі пішки до загально освітньої середньої школи № 4;

·розміщення учасників у ЦПНДТ. Вартість проживання 50 грн./ добу з кожної людини.

·за попереднім замовленням може бути забезпечене харчування в їдальні ЦПНДТ;

·адреса для подання попередніх заявок та отримання інформації щодо умов:

Коршок Яків Вілійович yakov.korshok@mail.ru , 097-153-51-24, 095-688-25-94.

 

8.4. Чемпіонат області з лижного туризму (командні)

8.4.1. Учасники змагань:

Вік учасників – 15 років та вище.

Спортивна кваліфікація – 2-3 розряд.

Склад команди – 6 чоловік: 4 учасника, у тому числі 1 жінка; тренер-представник, суддя.

8.4.2. Програма змагань:

10 (17).02. Заїзд та розміщення ГСК до 10-00. Підготовка дистанцій з 12-00 до 17-00;

11 (18).02. Заїзд та розміщення команд, робота мандатной комісії з 8-00 до 9-00. Проведення жеребкування з 9-00 до 9-15. Урочисте відкриття змагань з 10-00 до 10-15. Командні змагання на окремих дистанціях з 10-30 до 16-00. Нарада ГСК з представниками команд з 17-00 до 17-30

12 (19).02. Продовження змагань з 9-00 до 11-00

Підведення підсумків змагань з 11-00 до 11-30

Урочисте закриття змагань та нагородження переможців з 12-00 до 12-15.

Перевірка місць розміщення і від'їзд команд з 12-30 до 13-00

8.4.3. Дистанції змагань:

Змагання проводяться на дистанціях II класу:

· "лижний маршрут” – довжина до 5 км (мета-виявлення місця знаходження);

· "смуга перешкод” – довжина 1,5-3,0 км; (в’язання узлів, підйом зігзагом, спуск драбинкою, спуск з поворотами, спуск з гальмуванням, швидкісний спуск, переправа крізь річку по колоді зі страховкою, подолання лавинонебезпечного схилу, транспортування умовнопотерпілого на нартах з підручних засобів;

· змагання з тактики – відповідно окремих умов.

8.4.4. Спорядження:

· особисте: лижі з палками, страховочна система з двома самостраховками, 3 карабіна, лавина стрічка довжиною 12 м з розміткою через кожен метр, рюкзак, компас;

· командне: мотузка діаметром не менш 10 мм та довжиною 40м.

8.4.5. Визначення результатів та нагородження:

· на окремих дистанціях місце команди визначається найменшим часом подолання перешкод з урахуванням штрафних балів за порушення відповідно Правил змагань; перше місце присуджується команді з найменшим сумарним часом.

· загальне місце визначається сумою місць зайнятих командою на окремих дистанціях; перше місце присуджується команді з найменшою сумою місць.

При рівності балів – перевага віддається команді, яка має кращий результат на дистанції "лижний маршрут”.

· Команди, які зайняли призові місця на окремих дистанціях, нагороджуються грамотами. Команди, які зайняли призові місця в загальному заліку, нагороджуються дипломами, а учасники грамотами та медалями.

8.4.6. Додаткова інформація:

ГСК надасть представникам команд детальні умови змагань та проїзд учасників до місця змагань, при наявністі попередних заявок, за 3 дні до початку змагань.

8.5. Чемпіонат області з техніки водного туризму, присвячений до Дня Космонавтики (особисто-командні):

8.5.1. Учасники змагань:

Вік учасників – 15 років та вище.

Спортивна кваліфікація учасників – не менш II дорослого розряду.

Склад команди – 11 чоловік: представник команди - 1 чіл.

екіпаж чотиримісного катамарана - 4 чіл.

екіпаж двомісного катамарана - 2 чіл.

екіпаж двомісної байдарки - 2 чіл.

каяк - 1 чіл.

суддя III категорії - 1 чіл.

Заліковий склад команди 9 чоловік.

Представник команди може бути учасником змагань.

В особистому заліку до змагань допускаються екіпажі будь-яких видів судів і в будь-якому поєднанні екіпажів.

Для участі в змаганнях в мандатну комісію подається іменна заявка по затвердженій формі з підписами учасників і тренера-представника команди в знанні небезпеки водного туризму і умінні плавати.

8.5.2. Програма змагань:

14.04. - заїзд ГСК, підготовка умов змагань; ставлення дистанцій змагань, забезпечення мір безпеки, проведення семінару судд

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

    Контакты