» » Добавлено Положение
Информация : Добавлено Положение

Добавлено Положение

Мета і завдання

 

Виконання нормативів на значок "Турист України" сприяє:

 

-популяризації і пропаганді спортивного туризму (СТ);

-залученню широких верств населення України до здорового способу життя; -формуванню національної свідомості, любові до рідної землі та її історичного минулого, охороні навколишнього середовища;

- розвитку патріотичних, морально-вольових та фізичних якостей.

У відповідності до "Положення про систему підготовки кадрів спортивного туризму", для виконання нормативу на присвоєння звання "Інструктор СТ" зараховується підготовка 10-ти значкистів "Турист України", що у значній мірі сприяє і вирішує завдання подальшого розвитку спортивного туризму.

 

 

Нормативні вимоги на значок "Турист України"

 

Виконання нормативів на значок "Турист України" є невід'ємною складовою поступового росту спортивної кваліфікації туристів і системи підготовки кадрів спортивного туризму.

До здачі нормативів на значок "Турист України" допускаються групи у складі не менше 2-х осіб не молодше 12-річного віку, що не мають обмежень на заняття фізичною культурою. Спортивна кваліфікація керівника групи повинна бути не нижче наявності значка "Турист України".

Значком "Турист України" нагороджуються туристи - члени Федерації спортивного туризму України, які на протязі року брали участь в одному або кількох походах сумарною тривалістю не менш, ніж 5 днів та загальною протяжністю, вказаною у табл.1, а також особи, які своєю діяльністю внесли значний вклад у справу розвитку спортивного туризму.

 

Таблиця №1

 

Способи та засоби пересування*

Загальна протяжність L, км,**

(не менше)

Пішки

75

На лижах

75

По воді (байдарки, плоти, катамарани, у т.ч. під вітрилами)

 

100

Велосипедом

150

Кіньми

150

Мотоциклом (зараховується тільки водіям)

500

Автомобілем (зараховується тільки водіям)

1000

 

Примітки:

* - можуть здійснюватись комбіновані подорожі з протяжністю у відповідності до мінімальної (оптимальної) щоденної протяжності (L, км/5, днів) для конкретного способу (засобу) пересування;

** - в умовах гірської місцевості для туристів, що здійснюють похід пішки або на лижах, норматив може бути знижений, але не більше, ніж на 15 км;

- під час здійснення туристських походів влітку, учасники повинні провести не менш, ніж дві ночівлі у польових умовах;

- маршрути туристських походів повинні передбачати знайомство з пам'ятками історії та культури, історичними та географічними особливостями краю, визначними місцями (подіями) тощо.

 

 

Весть документ в разделе:  Областная МКК.

 

 

 


 

 


Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

    Контакты