» » Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (заочний)
Информация : Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (заочний)

Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (заочний)

6.28. Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (заочний)

 

6.28..1. Змагання проводиться серед команд (туристських груп), які здійснили спортивні походи (далі – СП) у 2010 році та надали необхідні документи до Центральної маршрутно-кваліфікаційної комісії (далі ЦМКК) ФСТУ та головної суддівської колегії чемпіонату (далі – ГСК).

Крім того, до участі у Чемпіонаті допускаються команди, що здійснили спортивні походи у 2009 році за умови, що ці походи не брали участь у чемпіонаті України 2009 року, а також команди, що здійснили спортивні туристські походи у 2008 році за умови, що чемпіонат з даного виду туризму у даній групі походів у 2009 році не проводився.

6.28..2. Суддівство звітів Чемпіонату-2010 проводиться у м. Києві з 13 до 21 березня 2011 року.

Розміщення попередніх підсумків Чемпіонату на інтернет-сайті (www.fstu.org.ua) ФСТУ - 23.03.11, подача протестів - до 26.03.2011 року.

6.28.3. Кількість команд від регіонів України, а також від організацій не обмежується.

У чемпіонаті беруть участь команди, що здійснили туристські спортивні походи IV-VI категорій складності (далі – к.с.) з пішохідного, гірського, водного, велосипедного, з лижного, зі спелеологічного та вітрильного видів туризму, а також комбіновані походи IV -V категорій складності.

1-а група -

походи VI к.с.

2-а група -

походи V к.с.

3-я група -

походи ІV к.с.

6.28.4. Чемпіонат проводиться у трьох групах походів, окремо по кожному з видів туризму :

 

 

 

6.28.5. Чисельний склад команди та тривалість активної частини спортивних походів (СП) – у відповідності до Правил.

6.28.6. Вимоги до спортивної кваліфікації учасників (оформлених спортивних розрядів), чисельного складу команд – учасників Чемпіонату та тривалості спортивних походів – відповідно до Правил.

6.28.7. Змагання проводяться як командні з кожного виду туризму та комбіновані походи – окремо у кожній групі команд-учасниць. В одній групі об'єднуються команди, що здійснили СП однакової к.с. з одного і того ж виду туризму. При відсутності окремої групи комбінованих походів, такі походи можуть заявлятися в одному або кількох видах туризму, складових комбінованого маршруту .

6.28.8. Суддівство змагань проводиться за умови, що до участі у відповідній групі учасників мандатною комісією допущені звітні матеріали про туристські спортивні походи не менше 6 команд.

Якщо в окремій групі учасників допущено менше 6 команд, за рішенням ГСК, команди цієї групи можуть бути приєднані до найближчої групи учасників з того ж виду туризму, утворюючи об’єднану групу.

6.28.9. Суддівство Чемпіонату проводиться у відповідності до «Методики суддівства Чемпіонатів та першостей України з туристських спортивних походів», затвердженої виконкомом ФСТУ (далі – Методика).

 

 

 

6.28.10. Для формування Виконкомом ФСТУ складу ГСК, попередні заявки на участь у Чемпіонаті направляються до ЦМКК не пізніше 26 листопада 2010 року за електронною адресою nsytcheva@yandex.ru та madegtyar@ukr.net (форма додається).

6.28.11. Іменна заявка за встановленою формою на участь у Чемпіонаті України з туристських спортивних подається до ГСК з 26.11.2010 до 01.03.2011 року.

Додатково до іменної заявки додається:

– письмовий звіт про похід (з відміткою МКК про його залік), оформлений у відповідності до вимог ЦМКК;

– копія маршрутної книжки з відміткою про залік походу, завіреної МКК, що має відповідні повноваження, з відмітками або копіями документів, що підтверджують проходження маршруту, а також зміни термінів, нитки маршруту, складу команди. Копії повинні мати відмітки МКК з відповідними повноваженнями;

– документ, що підтверджує наявність оформленого спортивного розряду (звання) учасника, якщо дана інформація не наведена у маршрутній книжці.

Командам пропонується додатково надавати інші матеріали в електронному вигляді (відеофільми тощо), які будуть враховуватися суддями при оцінці походу.

6.28.12. Результат команди визначається середньоарифметичною сумою балів, виставлених суддями по кожному показнику у відповідності до Методики.

6.28.13. Переможці в кожному виді і групі визначаються за найбільшою сумою балів, набраних командою. У разі рівності набраних балів перемога присуджується згідно з п.3.1 Методики. Якщо кількість суддів, що розглядали звіт однієї команди більше 4-х осіб, найбільша та найменша оцінка в балах, виставлені бригадою по кожному з критеріїв, не враховуються при підведенні підсумків.

6.28.14. Додаткова інформація - за електронною адресою nsytcheva@yandex.ru та madegtyar@ukr.net

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

    Контакты