» » НАЦІОНАЛЬНІ АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА УКРАЇНИ
Информация : НАЦІОНАЛЬНІ АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНІ АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АНТИДОПІНГОВА ПРОГРАМА НАДЦ УКРАЇНИ

Національний антидопінговий центр України утворений постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2002 року № 1063 з метою функціонування як незалежна антидопінгова організація України. НАДЦУ має необхідні повноваження та відповідальний за:

планування, координацію, впровадження, моніторинг та пропаганду допінг-контролю;

співпрацю з іншими відповідними національними організаціями та іншими антидопінговими організаціями;

сприяння антидопінговим дослідженням;

моніторинг та керування інформацією про допінг-контроль, впровадження освітніх програм.

НАДЦУ є окремою організацією, незалежною від дисциплінарних органів спортивних федерацій, Міжнародного спортивного арбітражного суду.

 

 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ПРАВИЛ

Ці Правила застосовуються до НАДЦУ, кожної національної спортивної федерації України, кожного, хто бере участь в діяльності національної федерації на підставі членства, та тих, хто бере участь у спортивних змаганнях. Всі спортсмени України повинні бути членами певної спортивної організації (ФСТ, федерації тощо), а спортсмени – члени національних збірних команд повинні бути занесені до Реєстраційного пулу для тестувань НАДЦУ. Особи, які не є членами національних спортивних федерацій України, але виконують вимоги до спортсменів, які включені до Реєстраційного пулу тестувань НАДЦУ, повинні стати членами федерації та бути доступними для тестувань не менше ніж протягом 12 місяців до участі в міжнародних змаганнях, чи змаганнях, які проводить національна федерація.

Ці Правила повинні застосовуватись під час усіх процедур допінг-контролю, які НАДЦУ має повноваження проводити.

 

СТАТТЯ 1. ЗАСТОСУВАННЯ ПРАВИЛ

1.1. Застосування правил до національних спортивних федерацій

Національні спортивні федерації повинні прийняти ці правила та застосовувати їх безпосередньо, або зробивши їх невід’ємною частиною свого внутрішнього документу, який регулює діяльність федерації, права та обов’язки її членів та учасників федерації (статут, положення, правила, регламент тощо).

Застосування цих Правил до учасників базується на членських зобов’язаннях, які існують між національною федерацією та її членами, або учасниками на основі індивідуальних угод з учасниками брати участь у змаганнях (або у трудових контрактах учасників).

Щоб отримувати фінансову допомогу та/чи іншу підтримку від Уряду України та/чи НАДЦУ, національні спортивні федерації повинні прийняти та дотримуватися умов Української антидопінгової програми та цих Правил, включаючи застосування санкцій до фізичних осіб; повинні визнавати повноваження та співпрацювати з НАДЦУ в усіх антидопінгових справах, які не регулюються правилами відповідної міжнародної федерації відповідно до Кодексу.

 

Примітка до п. 1.1.3: національні антидопінгові організації зацікавлені в співпраці з урядами своїх країн, щоб забезпечувати прийняття та впровадження антидопінгових правил національними спортивними федераціями, що для останніх є основною умовою для одержання фінансової та/або іншої допомоги від уряду чи НАДЦУ.

 

Затвердивши ці Правила та впровадивши їх через свої регламентні документи та правила проведення змагань, національні спортивні федерації визнають повноваження та обов’язки НАДЦУ для впровадження Української антидопінгової програми та вповноважують НАДЦУ проводити антидопінговий контроль. Всі їх члени та учасники, відповідно, теж визнають повноваження НАДЦУ.

Міжнародна федерація та НАДЦУ визнають та поважають повноваження та обов’язки один одного, як це передбачено в Кодексі.

 

 Роль та обов’язки спортсменів

Бути обізнаними та виконувати всі існуючі антидопінгові правила, затверджені відповідно до Кодексу.

Бути доступними для здачі біопроб.

Брати на себе відповідальність, в контексті цих Правил, за все, що вони вживають та приймають.

Інформувати медичний персонал про своє зобов’язання не використовувати заборонені речовини та методи, та переконуватись в тому, що будь-яке лікування, яке він/вона отримує, не порушує антидопінгових принципів та правил, затверджених відповідно до Кодексу.Роль та обов’язки обслуговуючого персоналу спортсмена

Бути обізнаними та виконувати всі антидопінгові принципи та правила, затверджені відповідно до Кодексу, і які застосовуються до них та до спортсмена, якого вони обслуговують.

Сприяти програмі тестування спортсмена.

Використовувати свій вплив на спортсмена та його поведінку, щоб виховувати в нього/неї антидопінгові переконання.

 

Весь документ

Поделиться новостью:

ДФСТ

Днепропетровская областная федерация спортивного туризма - занимается организацией и поддержкой спортивных и туристских мероприятий на территории Днепропетровской области.

Популярные записи

    Контакты